7 סוגי קשרים שייתכן שיתאימו לך

קשרים מהווים חלק מרכזי ומשמעותי בחייהם של בני האדם. התמקדות בזיהוי ובבניית קשרים איכותיים, יכולה להשפיע באופן חיובי על הפרט ולספק תחושה של מימוש עצמי. להלן 7 סוגי קשרים שייתכן שיתאימו לך.

 

1 – הקשר הרומנטי

הקשר הרומנטי הוא קשר שבו שני הצדדים מתחייבים לקשר עמוק ומשמעותי. התקשורת ביניהם פתוחה וכנה והם מחליטים לחלוק יחד חוויות רבות. בקשר זה החיים המשותפים הם מקור לתמיכה והצלחה, אם כי ישנם קשרים רומנטיים ללא מגורים או חיים משותפים. למרות זאת, זהו סוג של קשר המצריך מידה רבה של התמקדות ואחריות משולבת.

הקשר הרומנטי

2 – קשר עם מאהבת

אם אתה נמצא כבר בקשר של זוגיות, אך לא הכל מתנהל על מי מנוחות, ייתכן ותפנה לזרועותיה של מאהבת לקשר רומנטי או לקשר מיני. ישנם אתרי הכרויות רבים כדוגמת שוגר בייב המיועדים להיכרויות דיסקרטיות, ובהם ניתן להכיר את המאהבת המושלמת.

 

3 – יזיזים או ידידים

האם פעם היית ביחסי ידידות עם בחורה ולפתע הפכתם ליזיזים? אם מדובר על קשר מיני ללא מחויבות המתאים לשניכם ייתכן שכבר לא תוכלו לשמור על קשרי ידידות כבעבר, דבר שיש לקחת בחשבון.

 

4 – קשרי ידידות

לא כל קשר חייב להיות מיני או רומנטי. ייתכן שמתאים לך להיות בקשרי ידידות עם אישה שתשמח ותצחיק אותך, שתוכלו לצאת לבילויים משותפים יחדיו ולהעניק אחד לשנייה תמיכה רגשית, ללא שפיטת האחר.

קשרי ידידות

5 – קשרים דיסקרטיים

ישנן לא מעט מערכות יחסים המתאפיינות בדיסקרטיות ופרטיות בעיקר כשמעוניינים לשמור אותם בסוד. למשל, אם אתה מהמגזר הדתי או החרדי, ייתכן שתרצה לנהל יחסים דיסקרטיים. הרבה פעמים ליחסים הללו נכנסים מאפיינים של התרגשות, התנסויות מיניות חדשות, תשוקה וכד'. לדוגמה, אם אתה אדם נשוי שרוצה להשתובב ולמצוא קשר נוסף, קרוב לוודאי שתרצה לשמור על דיסקרטיות.

 

6 – קשרים מאותו תחום עניין

במקרים רבים אנחנו יוצרים קשרים עם אנשים מאותו תחום עניין ומאותם עולמות תוכן הדומים לאלו שלנו. למשל, קשרים עסקיים מבוססים על תחום משותף. כשמדובר על הכרויות למטרה רצינית או למטרה דיסקרטית, חשוב להכיר אנשים המגיעים מהמקום שאתה מגיע ממנו. למשל, אם אתה אדם דתי תרצה להכיר בת זוג דתייה, או אם אתה עשיר בוודאי תרצה להכיר משהיא עשירה כמוך. הכרויות לעשירים ניתן למצוא בקישור https://www.richme.co.il.

 

7 – קשרים לפי נטייה מינית

אם הנטייה המינית שלך היא העדפת בנים או שאתה טרנסג'נדר, ייתכן שיתאים לך קשר חד מיני, בין אם לטווח ארוך ובין אם לטווח קצר. גם במאה ה-21 עדיין לא מקבלים את הצורך של הכרויות מסוג זה, בעיקר שמדובר בטרנסג'נדרים. לפיכך, מומלץ להיכנס לאתרי הכרויות ייעודיים לכך ולחפש את מה שמתאים לצרכים שלך. לסיכום, בדוק עם עצמך איזה סוג של קשר הכי מתאים לך לפי גילך, מקום מגוריך, עולם התוכן שלך, הנטייה המינית שלך ועוד.

קשרים לפי נטייה מינית

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רשלנות רפואית
רשלנות רפואית
8 דוגמאות נפוצות לרשלנות רפואית

רשלנות רפואית היא תופעה מדאיגה שעלולה לגרום לנזקים חמורים למטופלים ולמשפחותיהם. רשלנות רפואית מתרחשת כאשר איש צוות רפואי, כגון רופא או אחות, מספק טיפול שנופל מתחת לסטנדרט המקובל בתחום הרפואה,

ספורטאי מקבל פיזיותרפיה
כללי
אתם עוסקים בספורט? למה חשוב שתעשו פיזיותרפיה

ספורט הוא חלק בלתי נפרד מחייהם של מתאמנים רבים, בין אם מדובר בספורטאים מקצועיים או בחובבים שעוסקים בפעילות גופנית למען הבריאות והכושר. עם זאת, העיסוק בספורט מגביר את הסיכון לפציעות