3 סוגי טיפולי שיניים שישפיעו על האסתטיקה

אחוז ניכר בציבור הישראלי חש חוסר ביטחון לגבי האסתטיקה של השיניים. בין אם מדובר בשיניים מצהיבות, במבנה פה בעייתי, שיניים שאינן ישרות – דאגות הקשורות באסתטיקה של הפה, השיניים והחיוך, יכולות לגרום לך לפגיעה בביטחון העצמי ולהוריד את ההערכה העצמית שלך.

למרבה המזל ישנם סוגים רבים של טיפולי שיניים שיכולים לסייע לך לשפר את אסתטיקת הפה שלך. בפסקאות הקרובות נבחן מעט את התחום ונציג 3 סוגי טיפולים כאלה.

 

הלבנת שיניים מקצועית

מבין שלל האפשרויות של טיפולי שיניים אסתטיים ישנה האפשרות המובילה של הלבנת שיניים. האם השיניים שלך נהיו כהות כתוצאה מחלוף הזמן או שנדבקו בהן כתמים כתוצאה מאכילה או שתייה של מזונות מסוימים? אם כן, הלבנת שיניים מקצועית יכולה להעניק לך חיוך זוהר שיגרום לך לרצות לחייך בכיף.

תהליך הלבנת השיניים כולל בדרך כלל מריחת ג'ל המכיל חומרי הלבנת שיניים דנטליים המיועדים לטיפולים מעין אלו ולא כרוכים בסיכונים. לאחר מכן, במרבית המקרים, ישתמש הרופא בתאורה או חימום על מנת להאיץ את התהליך. במהלך של ביקור אחד אצל רופא השיניים תוכל להפוך את השיניים שלך ללבנות יותר בכמה דרגות.

טיפול אצל רופא השיניים אינו דומה בתוצאותיו לטיפול על ידי צחצוח במשחות שיניים להלבנת שיניים שהאפקט שלהן משמעותית קטן יותר ולזמן קצר יותר. האפקט של טיפול אצל הרופא עשוי להימשך בין מספר חודשים למספר שנים, וזאת בכפוף לאורחות האכילה וצחצוח השיניים שלך.

טיפולי שיניים

ציפוי שיניים

האם גם אתם מתמודדים עם בעיות הנוגעות לצורה, לצבע או למיקום של השיניים בפה? אין ספק ששן שבורה, שיניים צהובות או שיניים עקומות מהוות עקב אכילס לכל חיוך. כאן נכנס לתמונה פתרון בדמות ציפוי שיניים, שיכול לסייע להעלים פגמים כמו רווחים, שיניים סדוקות ושינוי צבע.

ציפויים מעין אלה משמשים בדרך כלל לטיפול בשיניים הקדמיות הנראות יותר בחיוך. ציפוי שיניים משמש ככיסוי קבוע לשיניים והם עשויים מחומרים דנטליים ייעודיים. הטיפול מתבצע בדרך כלל על ידי שיוף והסרה של שכבה קטנה של השיניים.

 

יישור שיניים

יישור שיניים על ידי שימוש בפלטה מסורתית ("גשר") או פלטות מתקדמות אחרות הן בגדר טיפול מאוד רווח. רבים מבקשים לטפל במבנה השיניים שלהם שהתעצב בצורה בעייתית במהלך שנות חייהם המוקדמות, ושפוגע בביטחון העצמי שלהם ובחיוך שלהם.

 

אין עוד סיבה להתעכב

בעבר כל הטיפולים שמוצגים כאן היו יקרים מאוד ורק מעטים היו יכולים לעמוד בכך. כיום, לאור שינוי העלויות, עליית המודעות לטיפולי שיניים ושינוי הנורמות החברתיות בנוגע לטיפולים אסתטיים טיפולים מעין אלו הם מאוד רווחים. לכן, אם גם אתכם מטריד החיוך שלכם פנו אל גורם מומחה שיוכל לסייע לכם ולהמליץ לכם על הטיפול הטוב עבורכם.

טיפולי שיניים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איך להכין מסכת פנים ביתית להארת העור
אסתטיקה ויופי
איך להכין מסכת פנים ביתית להארת העור

עור הפנים שלנו רגיש מאוד ומושפע מתנודות הורמונליות, גיל, גנטיקה וחשיפה לפגעי השמש. חשוב לשמור על שגרת טיפוח קבועה עבור עור בריא, אבל אם תרצו עור פנים קורן ונקי במיוחד,

נשים בהריון
בריאות
האם סימפיזיוליזיס היא תופעה שכיחה אצל נשים בהריון?

הריון הוא מסע טרנספורמטיבי שמביא לשינויים שונים בגוף האישה. תופעה אחת שחלק מהנשים הרות עלולות לחוות היא סימפיזיוליזיס. הבנה מהי סימפיזיוליזיס, השפעותיה על נשים בהריון ושכיחותה יכולה לספק תובנות חשובות

השתלת שיער
בריאות
כמה עולה לעשות השתלת שיער בארץ ובחו"ל

נדמה שבתקופה האחרונה כולם עוברים השתלות שיער. יש מי שבוחרים לבצע את ההליך קרוב לבית, בגבולות ארץ ישראל, בעוד אחרים עולים על מטוס, כדי לחזור לכאן עם רעמה. בסדרת מדריכים