אלו שיטות קיימות להסרת שיער לצמיתות

כל כך הרבה שיטות, כל כך הרבה שרלטנים, כל כך הרבה מקומות שרוצים להסיר מהם שיער (גב, כתפיים, פנים, רגלים והרשימה עוד ארוכה) כל כך הרבה קוסמטיקאיות והכי גרוע הוא שיש מממש מעט ידע בתחום.

לשאלה אלו שיטות קיימות להסרת שיער, גם אם אכין לכם מאמר ארוך במיוחד, אני מאמין שעד שאסיים לכתוב אותו ימציאו עוד כמה שיטות להסרת שיער, אמנם קיימות לא מעט שיטות להסרת שיער, שלבטח אלו שמציעים אותם לא טרחו לפרסם אותם (ולכן אנו לא יודעים על קיומיים) אבל בכל זאת בחרתי להתמקד הפעם דווקא בשיטות המפורסמות ביותר, בנוסף חשוב לציין שאין זאת המלצה על שיטה כזאת או אחרת, אלא רק לתת לכם קצת ידע על שיטות מיוחדת של הסרת הסרת שיער בראשון לציון והסביבה שיכולות להקל עליכן לבחור את השיטה שהכי נראית לכם, הסקירה היא שלנו, ההחלטה היא שלכם.

שעווה

שנצא לדרך … (ונבחר את השיטה שלנו)

רגע אחד לפני שיוצאים לדרך (אחרי הכל היא לא כל כך קצרה) חשוב שתדעו שיש המון שיטות להסרת שיער, לכל שיטה יש גם כל מיני שמות מיוחדים, ראשי תיבות באנגלית שרק ממציא השיטה יודע את המשמעות שלהן, ואפילו אלו שעשות את הטיפולים לא כך מבינות איך זה עובד ומה זה אומר, והכי גרוע שיש קוסמטיקאיות שמבצעות טיפולים במכשור ללא אישור של משרד הבריאות הכל מתוך בצע כסף, לא פעם אנו נתקלים בכל מיני כתבות בעיתונות על מקרים ונזקים קשים אותם קוסמטיקאיות גרמו למטופלות בגלל שהן לא ידעו לתפעל נכון את הציוד והמכשור.

שעווה :

אין אחד ואחת שלא מכירים את שיטת השעווה להסרת שיער, אמנם מדובר על שיטה פשוטה וידועה שקיימת כבר עשרות שנים, אבל הבעיה העיקרית היא הכבאים המלווים להסרת שיער בשעווה, ישנם אזורים אפילו שהכבאים הסרת שיער בשעווה הם כל כך לא נעימים עד שהקולות הנשמעים מחדר הטיפולים מזכירים קצת קולות של חדר עינויים.

בנוסף קיים עוד חסרון, תישארו חלקים זה בטוח, אבל בעוד שבועיים תגיעו שוב להסיר את השיער שצמח בחזרה, הסרת השיער באמצעות שעווה היא לא לצמיתות.

אפילציה :

קודם נסביר קצת מה זה אפילציה, מדובר אמנם על שיטה וותיקה מאוד (כמעט כמו השעווה), בשיטת האפילציה מחדירים מחט מיוחדת אל זקיק השערה והוא מתחמם לשנייה אחת וגורמים לקרישת דם באזור בו נמצאת השערה, על ידי קרישי הדם שנוצרים לא מוזרם עוד דם בכדי להזין את השערה והיא נושרת מעצמה לאחר מספר טיפולים.
טיפולי אפילציה מבוצעים בעיקר באזור הפנים מכיוון והם לא מתאימים לטיפול בשטחי גוף גדולים, ניתן לבצע גם טיפולי אפילציה באזור בית השחי, לא קיימות תועפות לוואי בטיפול אפילציה כמו שעווה, אמנם תהיה צריבה ואדמומיות קלה מספר ימים לאחר הטיפול אך הם לא מלווים בכאבים כמו שעווה.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
למבוגרים
מה עושים כשחווים משבר בזוגיות?

משבר בזוגיות יכול להגיע בכל שלב בחיים ועלול להיות מאד מכאיב ומבלבל ולהכניס אותנו לתקופה לא פשוטה. מערכת היחסים הזוגית היא דבר מאד מורכב, מדובר במרקם יחסים עדין שנוצר בין

השתלת שיער
בריאות
5 סיבות לבחור השתלת שיער בישראל

בישראל, כמו במקומות רבים אחרים בעולם, אין זה נדיר שגברים סובלים מהתקרחות בגיל צעיר. ישנם מספר גורמים שתורמים לתופעה זו בינהם גנטיקה, גורמים סביבתיים כגון מתח, תזונה לקויה וסביבות עבודה