4 סיבות להתחיל טיפול גמילה ויפה שעה אחת קודם

בחירה בטיפול גמילה היא צעד משמעותי לקראת שינוי חיובי בחיים. למעשה, רוב האנשים המתחילים תהליך גמילה טוענים שהצטערו שלא התחילו אותו שעה אחת קודם.
במאמר הבא ריכזנו עבורכם 4 סיבות להתחיל טיפול גמילה ויפה שעה אחת קודם, קריאה מועילה!

 

טיפול גופני וניקוי

אנשי המקצוע של מעבר קליניק מסבירים, שהתמכרויות פיזיות דוגמת התמכרות לאלכוהול, סמים וסקס, יוצרות נזקים פיזיים שיכולים להיות ארוכי טווח. למעשה, ככל שאנו דוחים את תחילת תהליך הגמילה, אנו מוסיפים נזק על נזק ומונעים מהגוף שלנו את ההחלמה הבריאה לו.

מספר ימים אחרי שנתחיל את תהליך הגמילה כבר נוכל לראות תוצאות משמעותיות, להרגיש את החיוניות שלנו עולה ואת האנרגיות החיוביות מתחילות לחזור. עבור אנשים רבים, התחושות הללו עשויות להיות מרגשות במיוחד, מפני שהם מבינים כמה שנים הם חיו במקום שהם לא רוצים להיות בו.

טיפול גופני וניקוי

שבירת הרגלים לא בריאים

זה נכון שאנו מתייחסים להוצאת הרגלים לא בריאים בעיקר בהקשר של ההתמכרות, אך אולי תופתעו לשמוע שזה צפוי להשפיע גם על תחומים אחרים בחיים שלכם. ברגע שאתם חווים תחושת הצלחה, למשל כשהצלחתם לא לעשן קנאביס במשך שבוע ימים, אתם מבינים שאתם יותר חזקים ממה שחשבתם. כשאתם מוכיחים לעצמכם את המסוגלות שלכם, זה ישפיע גם על מערכות היחסים שלכם, על ההרגלים התזונתיים שלכם, דפוסי העבודה ועוד.

 

שיפור הבהירות והמיקוד המנטליים

רעלים לא רק משפיעים על הבריאות הפיזית שלנו אלא יכולים גם להעיב על הבהירות הנפשית שלנו ולהשפיע על התפקוד הקוגניטיבי שלנו. על ידי תהליך גמילה, אתם מאפשרים למוח שלכם הזדמנות להיטען מחדש ולהתרענן.
תוכניות גמילה רבות משלבות גם תהליכים הוליסטיים כמו מדיטציה, יוגה או תרגילי נשימה עמוקה, שיכולים לעזור להפחית מתח, להרגיע את הנפש ולשפר את המיקוד המנטלי.

הסרת רעלים מגופכם יכולה לתרום להגברת הבהירות הנפשית, שיפור הזיכרון ותחושת רווחה כללית רבה יותר. אנשים רבים שהתחילו תהליך גמילה מוצאים קריירה חדשה, לומדים שפות ומיומנויות, ומעשירים את עצמם במגוון דרכים חדשות.

 

תדמית וקריירה

בסופו של דבר, אנשים מגיעים לתהליכי גמילה כדי להשיב לעצמם את העצמי החסר שלהם. אנשים רבים שהיו בעלי קריירה וכיוון חיובי בחיים, מצאו את עצמם מידרדרים עקב התמכרויות שונות כמו הימורים, סמים ואלכוהול, ובסופו של דבר מצאו את עצמם לא רק בלי עבודה וקריירה, אלא גם חסרי דימוי עצמי חיובי.

תהליך הגמילה מאפשר לאנשים רבים לזכות בחייהם מחדש, לחזור למעגל העבודה, ולפתח מערכות יחסים בריאות שמביאות אותם למקום שהם תמיד חלמו להיות בו. בין אם מדובר בזוגיות, עבודה, דירה או אזור מגורים, תהליך גמילה מהווה עבור רבים את הצעד הראשון בתחילת המסע אל החלום.

תדמית וקריירה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
למבוגרים
מה עושים כשחווים משבר בזוגיות?

משבר בזוגיות יכול להגיע בכל שלב בחיים ועלול להיות מאד מכאיב ומבלבל ולהכניס אותנו לתקופה לא פשוטה. מערכת היחסים הזוגית היא דבר מאד מורכב, מדובר במרקם יחסים עדין שנוצר בין

השתלת שיער
בריאות
5 סיבות לבחור השתלת שיער בישראל

בישראל, כמו במקומות רבים אחרים בעולם, אין זה נדיר שגברים סובלים מהתקרחות בגיל צעיר. ישנם מספר גורמים שתורמים לתופעה זו בינהם גנטיקה, גורמים סביבתיים כגון מתח, תזונה לקויה וסביבות עבודה