בלוג על תינוקות babyrooms – כך תתכוננו למפגש של ילדיכם עם הילדים בגן

כל הורה רוצה שהילד שלו יהיה מאושר ושמח אך ההגעה למצב כזה היא מורכבת.

כל הורה גם יעשה את הכול בשביל שלילד שלו יהיה טוב אך השאלה איך לעשות זאת היא שאלה מורכבת. על רקע זה יש לציין כי אחד

המשברים הגדולים ביותר שילדים חווים זה כאשר הם הולכים בפעם הראשונה לגן חדש.

פתאום הם נכנסים למסגרת שלא היו רגילים אליה ופתאום הם פוגשים עוד ילדים רבים אשר לא הכירו מעולם.

לכן עולה השאלה האם הורים יכולים לעשות משהו בכדי להקל על המפגש של הילדים בגן? התשובה היא כן שניתן לעשות וניתן לעשות הרבה.

כמה ימים לפני הגן אתם צריכים לשבת עם הילד שלכם ולהסביר לו בדיוק למה הוא נכנס וכך להכין אותו מבחינה מנטלית לגן וזה שווה המון.

 

הילד לא מקובל חברתית, האם זו סיבה לדאגה?

לאחר שהילד נכנס לגן הוא מתחיל חיים חדשים וזה דבר מאוד מרגש להורים. אך לא הכול ורוד בגן ויש הרבה ילדים אשר לא מוצאים את מקומם בגן ואשר לא מקובלים מבחינה חברתית וזה מטריד מאוד את ההורים שלהם ובצדק. אם כן אין ספק שאתם צריכים להיות מוטרדים מן השאלה עד כמה הילד שלכם מקובל חברתית אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי זה לא צריך להדיר שינה מעיניכם. השאלה עד כמה הילד מקובל לא תשפיע על העתיד שלו ויש המון ילדים אשר אין להם הרבה חברים בגן ואז הם מגיעים לבית הספר ויש להם המון חברים שם וזה משהו שכדאי להפנימו.

 

האם הורה יכול לסייע לילד לרכוש חברים?

כדאי לכם להיכנס אל בלוג על תינוקות babyrooms וללמוד עוד על הגיל הרך עם נושאים בכל עניין ועניין. אתם בוודאי שואלים את עצמכם האם אנו יכולים להשפיע על השאלה עד כמה הילד שלנו מקובל בגן? האם להורים יכולה להיות השפעה על זה? אם כן הורה יכול להשפיע על שאלה זו ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לדבר עם הילד ולעזור לו לדבר עם חברים שלו בגן. עוד דבר שבתור הורים אתם יכולים לעשות זה להזמין חברים הביתה מהגן וכך לעזור לילד ליצור קשרים חברתיים מעבר לשעות הרשמיות בגן וזה יכול לסייע לכם מאוד.

 

האם כישורים חברתיים זה דבר שמתפתח ככל שעובר הזמן?

עולה השאלה האם יש הבדל בין הכישורים החברתיים של נאמר ילד בן שלוש ובין הכישורים החברתיים של ילד בן שש? אם כן יש הבדלים גדולים וילד בן שש יהיה הרבה יותר חברותי מאשר ילד בן שלוש ואת זאת אתם חייבים להפנים ולהבין אם אתם רוצים להבין את הילדים שלכם ולדעת כיצד הם משיגים חברים חדשים.

 

ילד יושן

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שלט
בריאות
למה מזגן מלוכלך יכול לפגוע בבריאות שלכם?

למרות שכולנו כבר התחלנו לקלוט את החשיבות שבניקיון הפילטרים החיצוניים של המזגן, כולנו לא באמת מבינים כמה מלוכלך ומסוכן יכול להיות פנים המזגן. המזגן שלכם מריח לא טוב או מתפקד

טיפול רפואי
בריאות
מה ההבדלים בין סוגי הפסוריאזיס השונים

פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית ולא תמיד נעימה, שבה מופיעם נגעים על העור בצבע אדמדם המכוסים בקשקשים בגווני לבן וכסוף. זוהי איננה מחלה מדבקת, ולרוב לא מסכנת חיים, אך בשל