האם מופע של אמן חושים טוב לבריאות שלנו?

מופעי בידור הם דבר נהדר ואין ספק שהם מייצרים עבורנו חוויה, מעלים את מצב הרוח ומסיטים את תשומת הלב שלנו לאסקפיזם מבורך. הדברים הללו נכונים בעיקר כשמדובר במופעים שמצחיקים אותנו מכיוון שידוע כבר שהצחוק יפה לבריאות.

אבל, גם למוזיקה השפעה טובה על בריאותנו ומצב רוחנו וכך גם מופעים שעוסקים בנסתר ומשלבים הומור. כשאדם איננו מצליח לתפוס ולהבין את מה שעיניו רואות, הוא נשאר סקרן, והמוח שלו עובד שעות נוספות במטרה לפענח את הדברים. לפיכך, מופע של אמן חושים טוב לבריאות.

 

הסקרנות לא באמת הרגה את החתול

מופע של אמן חושים https://admagic.co.il עושה בעיקר דבר אחד מרכזי והוא, מסקרן את הקהל עד פליאה ותמיהה. מדעית, ידוע שמוח האדם אינו יודע שקט במידה ואינו מצליח להבין דבר מה. אין מדובר בדבר רע, ההיפך הוא נכון, מדובר בדבר מצוין שמפעיל את מוחנו ומחדד את מחשבתנו ואין דבר טוב יותר ממוח חושב.

בעיקר אנשים מבוגרים שיצאו לגמלאות, מחפשים כל העת פעילויות שבהן הם יידרשו להפעיל את המוח, הם יודעים שמדובר בפעולה סופר חשובה השומרת על היכולות של המוח שלנו, כדי שלא תתרחש התנוונות שתפחית מיכולות המוח. אי לכך, הסקרנות שמביא עמו אמן החושים היא ללא ספק דבר בריא לכולנו.

 

הומור יפה לבריאות

מרבית אמני החושים הם אנשים מצחיקים או ציניים בצורה מצחיקה. רוב גדול של אמני החושים והטלפתיה משלב במופעים את אלמנט ההומור, מתוך הבנה שהומור תמיד מאדיר את המופע, נותן לקהל נדבך נוסף ממנו הוא נהנה ומשלים תמונה בימתית, אמנותית ואיכותית יותר. ישנם אמני חושים מצחיקים יותר ומצחיקים פחות כמובן אולם, עצם העובדה שהאלמנט ההומוריסטי נכנס למשוואה, זה מעצים את ההנאה ומשדרג את המופע.

 

נוירולוגיה ונשמה

על פניו שני תחומים השונים בתכלית האחד מהשני אבל, אמן החושים מייצר קשר חשוב בין שני התחומים הללו במופעים שלו. העובדה שמופע חושים הנו מופע מסקרן ולמעשה, מייצר גירוי נוירולוגי שגורם לאדם לחשוב, לשאול שאלות ולחפש בקדחתנות את התשובות והפתרונות, מקדמת תהליך מוחי מבורך.

העובדה שהמופע של אמן החושים גם מצחיק, מספקת את הדלק הנדרש עבור הנשמה של האדם, שזקוקה לרוגע ולצחוק. הומור ידוע כמשפר מצוין של מצב הרוח ואף יכול להביא להתרוממות רוח של ממש. שילוב הפעילות הנוירולוגית יחד עם ההומור שמשמח את הנשמה, מייצר מופע במה מהנה, מסקרן, מצחיק ובריא לצופה.

 

בריא גם לילדים

אמני חושים מופיעים גם לילדים בכל הגילאים וגם במקרה זה ניתן לומר שהמופע טוב לבריאותם. הילדים כמו המבוגרים, סקרנים מאוד לדעת כיצד מבצע האמן את מה שהוא עושה והמוח שלהם, שנמצא עדין בהתפתחות, מחפש פתרונות, דבר שתורם להתפתחות המוח הצעיר. הצחוק, טוב גם לבריאות נפשם של הילדים.

 

לסיכום

מופע של אמן חושים אינו תרופה, אך יש ביכולתו לתרום לבריאותו של הצופה במופע, להפעילו מחשבתית ולהצחיקו, שתי פעולות שמיטיבות עם כל אדם באשר הוא.

אמן חושים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ספרי קריאה
לימודים
האם קריאת ספרים מפתחת את הדימיון?

ספרים הם אחד הכלים החשובים ביותר של המין האנושי להעברת מידע ורעיונות, ונמצאים בתרבות העולמית משחר ההיסטוריה. למרבה הצער, בעידן הדיגיטלי בו אנו נמצאים, אנשים רבים מתקשים למצוא את הזמן

כדורים
בריאות
10 סימנים שפיתחת תלות למשככי כאבים

העובדה הבאה אולי הולכת להפתיע חלק מכם, אבל חשוב להכיר בה – אפשר לפתח תלות ולהתמכר למשככי כאבים. במשככי הכאבים יש חומר שנקרא אופיאטים, והוא החומר שגורם להתמכרות. במאמר הבא

חוֹק
כללי
מהי נהיגה בשכרות לנהג חדש / צעיר?

נהגים צעירים מתחת לגיל 24 או נהגים חדשים בשנתיים הראשונות לאחזקתם ברישיון נמצאים במבחן תמידי של רשויות התעבורה. החוק משתנה בהתאם לנהג צעיר או חדש, והפרמטרים עליהם הנהגים נמדדים הם

פרח
קנאביס וCBD
למה משתמשים בקאנביס רפואי

בתקופה האחרונה אנחנו עדים ליותר ויותר אנשים שצורכים את הקנאביס הרפואי. אנו מודים שלא פעם אנחנו תוהים מדוע הם משתמשים בו אבל לא נעים לנו לגשת ולשאול. אם אתם מזדהים