איך שומרים על הידיים במכון כושר?

עבור אנשים המתאמנים בחדר כושר, אין ספק כי קיימות חשיבות רבה לשמירה על כפות הידיים. בדרך כלל, אנשים יעדיפו ללבוש כפפות חדר כושר איכותיות המספקות הגנה מצוינת בזמן ביצוע התרגילים השונים. יחד עם זאת, כדאי לזכור גם שלבישת חגורות גב, יובילו לאפקט אפילו רחב יותר של אימון קורקטי ונכון.

אנשים המתאמנים בחדרי הכושר, בדרך כלל סובלים מיבלות על כפות הידיים ואפילו מקרעים בעור. כשמגיעים הביתה ואי אפשר אפילו להכין לעצמכם כוס קפה כי הידיים רותחות מכאבים ומשפשוף, זה הזמן לרכוש כפפות לחדר כושר. כפפות חדר כושר מומלצות ואיכותיות, הן כפפות שיגרמו לכם להתנהל כרגיל לאחר אימון, אך גם לכפפות איכותיות קיים בלאי ומומלץ להחליפן כל תקופה. כל כמה זמן מחליפים חדר כושר? מאוד תלוי בסוג האימון שלכם, באופן בו אתם שומרים על הכפפות ועוד.

ידיים שריריות

טיפים טובים לשמור על ידיים בחדר כושר

קודם כל, גם אם אתם מתאמנים באופן מאוד קורקטי ומדויק, תמיד תסבלו מיבלות בכפות הידיים. יחד עם זאת, אפשר לגרום לכך שהיבלות פחות יפריעו לכם, וזאת על ידי טיפול בכפות הידיים בין אימון לאימון. קרם ידיים הוא פתרון מצוין למקרים בהם צריך להחדיר לחות לעור, מה שיוביל לגמישות יתרה של העור שלכם בכפות הידיים. עור גמיש פחות יסבול מקרעים.

במקרים מסוימים, אנשים משתמשים בכל מיני פתרונות ביתיים עבור שמירת עור כפות הידיים. אחד הפתרונות, הוא הפתרון של טלק לתינוק. טלק הוא מענה נפלא עבור אנשים המתאמנים עם כפפות חדר כושר. השתמשו בטלק לפני שאתם לובשים את כפפות חדר הכושר שלכם. לאחר ששמתם טלק בכמות מספקת (אין צורך להגזים), לבשו את הכפפות האיכותיות שרכשתם. אגב, חוץ ממניעה של עור סדוק ויבש, טלק גם יוביל לריח נעים יותר של הכפפות.

כפפות חדר כושר בשילוב רצועות בד

מדי פעם, יוצא לנו לראות אנשים המתאמנים כשהם לובשים כפפות חדר כושר בשילוב עם רצועות בד המתוחות סביב כפות הידיים. אם שאלתם את עצמכם עבור מה הם עושים זאת, הרי שפעולה זו נועדה לשפר את האחיזה במוטות ברזל שונים ומשקולות.

כשמשפרים את האחיזה שלכם במוטות הברזל שאתם עובדים אתם, אתם מקטינים את החיכוך שגורם לקרעים בעור וליבלות. סיימתם אימון מוצלח? הקפידו תמיד להשתמד בתכשירים ייעודיים הגורמים לעור לקבל חזרת את הלחות שהוא צריך. באופן זה, תוכלו למנוע הדרדרות הקרעים בעור והיבלות. כשאתם לא מטפלים ביבלות שלכם על כפות הידיים, רוב הסיכויים שהן יתפתחו לקרעים. בכל מקרה, מומלץ לרכוש כפפות אימון איכותיות המספקות הגנה מרבית לכפות הידיים. כפפות אימון מומלצות, הן כפפות אימון העשויות בד נושם והן בדרך כלל יהיו בעלות משקל נמוך מאוד.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שתלים
רפואת שיניים
שתלים דנטליים עבור ילדים

שתלים דנטליים הם חלופה בטוחה ואיכותית במקרים רבים בהם קיימת בעיה כלשהי בשיניים ויש צורך להחליף את השיניים המקוריות לצרכי שיפור רמת איכות החיים. יחד עם זאת, ישנם מקרים אחדים