איך לארוז את פריטי הבית בצורה נכונה לפני מעבר דירה

מעבר דירה הוא תהליך חשוב ומרגש, אך לעתים ארוך ומייגע. לאחר תום החיפושים אחר הדירה המושלמת, המסמכים המציפים את שולחן העבודה והבירוקרטיה שמגיעה לסופה – הגיע הזמן לארוז את הבית. במאמר הבא נמנה מספר עקרונות חשובים לאריזה נכונה לקראת מעבר דירה.

 

איך להפוך את אריזת הבית ליעילה ומהירה

ישנם מספר עקרונות חשובים כשמדובר בתהליך אריזת הבית. בין אם תבחרו לארוז בעצמכם או להיעזר בחברה ייעודית לכך, אריזת הבית חייבת להתבצע בצורה מסודרת, מאורגנת ויעילה – עוד משלב ההכנות לאריזה, דרך ההובלה וכן, גם בשלב הפריקה.

 

מיפוי ראשוני

עם כל הלחץ המעורב בכך, למעבר דירה ישנם יתרונות רבים הסמויים מן העין, כאשר הבולט ביניהם הוא ההזדמנות לעשות סדר אמיתי בבית. במהלך השנים, אנו צוברים חפצים רבים שבמרוץ השנים הופכים ל"פחות הכרחיים". כדאי לנצל את ההזדמנות לתרום או לזרוק חפצים ישנים שאין לכם שימוש בהם יותר.

 

חלוקה לקטגוריות

שלב הכרחי וחשוב שישפיע על כמה מהר תמצאו את הצעצוע של הילד בתום ההובלה. עוד לפני הכנסת החפץ הראשון לארגז, חלקו את חפצי הבית לקטגוריות הנוחות לכם להבנה – כלי מטבח, צעצועים של הילדים, חפצי נוי והרשימה עוד ארוכה. כך, בעת הפריקה, תוכלו להניח את הארגזים במקומם ולתעדף את סדר הפריקה.

 

בלי חצאי ארגזים

לאחר חלוקת החפצים בבית לקטגוריות (שלב חשוב ולא פשוט בכלל, כדאי לא לזלזל בו) הגיע הרגע להתחיל להכניס לארגזים. אמנם רצוי שעיקרון החלוקה לקטגוריות יעמוד בראש סדר העדיפויות הארגוני, אך אריזה ביעילות תוך ניצול הארגזים במלואם תחסוך לכם (ולמובילים) כאב ראש ומבוך ארגזים בבית החדש. אם הצלחתם להכניס לארגז אחד חפצים שונים, רשמו עליו את החפצים הנמצאים בו. הקלה מובטחת.

 

לא חייבים לעשות הכל ביום אחד

ישנה סיבה לכך שקיים המושג "יום ההובלה" – את החפצים מובילים ביום אחד, ביעילות ובמהירות. עם זאת, למרות הרצון לבצע את האריזה בצורה מהירה ככל הניתן – יש לזכור כי מדובר באריזת בית שלם, ולעתים התהליך עלול לקחת כמה ימים. ארזו תחילה את החפצים בהם לא חייבים להשתמש בכל רגע – צעצועים, שטיחים או חפצי נוי, והשאירו את החפצים החיוניים לימים הצמודים ליום ההובלה.

 

לסיכום

אריזת הבית הוא חלק קטן אך חשוב מהתהליך הארוך הנקרא מעבר דירה. עם הנטייה (המוצדקת) והרצון לבצע זאת מהר ככל הניתן, אסור לשכוח כי יעילות תעזור לא רק לבצע את האריזה בצורה מהירה- אלא גם מסודרת, כזו שתחסוך לכם כאב ראש בימים שאחריה.

למרות המוטיבציה לבצע את אריזת הבית בעשר אצבעות – ישנם אנשים מקצועיים המומחים באריזות בתים לקראת מעברי דירה. לפרטים נוספים ושאלות בכל הנוגע למעבר דירה, תוכלו להיכנס לאתר https://sopick.co.il.

קופסאות ארוזות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מבוטח
בריאות
האם כל סוגי ביטוחי הבריאות מתאימים לכל אדם?

התאמה אישית של ביטוח בריאות למצב הרפואי, לגיל ולרקע הבריאותי חייבת להיות חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים. במאמר הבא נסביר למה יש הבדלים בין ביטוחי בריאות וכיצד בוחרים אותם בישראל

שלד
בריאות
דמיון מודרך להפחתת תחושת הכאב

אומרים שהזמן מרפא את כל פצעים, אך זה נכון רק כאשר הפצעים מטופלים כראוי. כשם שיש לנקות ולחטא פצעים פיזיים, לתפור או לחבוש אותם, על מנת לאפשר לגוף להשלים את

בעל חיים זוחל
כללי
הדברה בשיטות לא כימיות

אתם רוצים להזמין שירותי הדברה הביתה? ראיתם ג'וקים? נמלים? או אולי חיות מזיקות אחרות שלא ממש הזמנתם לחיות אתכם? אם כך, ברור מדוע אתם מתלבטים לא רק לאיזה מדבירים לפנות,