ייעוץ ושירות לקוחות: 1-700-500-154

סל קניות: 0 מוצרים.

לגלות את עוצמתם של הצמחים

האם צמחים עובדים?
רפואת צמחי מרפא נחשבת לרפואה הקדומה בעולם והיא משמשת למעשה כבסיס לרפואה הקונבנציונאלית כיום.
בני האדם עשו שימוש בריפוי באמצעות צמחי מרפא משחר האנושות ועושים זאת עדיין כיום. כ 30% מהתרופות המיוצרות כיום מבוססות על הבנת החומרים הפעילים שבצמחי מרפא. והשימוש בצמחים לייצור פורמולות לטיפול במגוון מצבי בריאות רחב ונפוץ ביותר בעולם כולו. ייחודה הגדול שלרפואת צמחי מרפא היא בשימוש המדוייק והממוקד לטיפול במחלות במטרה להביא לשינוי במצב הגופני או הנפשי של המטופל. מומחה לרפואת צמחי מרפא, או הרבליסט בשפה מקצועית, מאבחן את מצבו הרפואי של המטופל תוך התייחסות לתמונה רחבה של תלונות ומצב בריאותי באמצעות בדיקה פיזולוגית כללית, תשאול רפואי מעמיק, בדיקות מעבדה שונות, חוות דעת של מטפלים ורופאים אחרים ועוד. לאחר הבדיקה מתקבל האבחון ועל פיו תנתן תכנית הטיפול והריפוי אשר תשלב צמחי מרפא ספציפיים והמלצות אחרות.

כוחם של הצמחים
לכל צמח בטבע תכונות ואפיונים ייחודים רק לו. על בסיס הבנה זו, יש צורך להתייחס באופן ספציפי, בתהליך הייצור, לכל צמח וצמח במטרה למצות את החומרים הפעילים בדרך המיטבית. ישנם שורשים ושרפים, אשר מטבעם דורשים שיטות ייצור מסוימות וזאת על מנת למצות את החומרים הפעילים שבהם. לעומתם, ישנם פרחים ופירות עדינים, הדורשים פעולה יצרנית עדינה יחסית, אשר ישמרו על הארומה והאנרגטיקה העדינה. כל צמח מחייב גישה יצרנית שונה על מנת להפיק ממנו את המיטב. אחד מתחומי ההתמחות הבולטים של ברא צמחים הינו "דרכון הנסיעות" של כל צמח וצמח. הפרוטוקול הייחודי אשר פותח על ידי מחלקת המחקר והפיתוח שלנו, מבטיח כי הצמח הספציפי זוכה ל"טיפול" המקצועי והאיכותי ביותר.

ייצור מקצועי וממוקד
כבר מראשית פעילותינו, מצאנו שבכדי להבטיח איכות מעולה, עלינו לייצר את פורמולות צמחי המרפא באופן עצמאי מתוך רצון אמיתי להשיג את האיכות הגבוהה ביותר. הצבנו את איכות מוצרינו בראש סדרי העדיפוית שלנו תוך מחוייבות להצהרת איכות ללא פשרות. תהליך הייצור המוקפד, מסתיים במוצר הסופי. בכדי שלקוחותינו יקבלו את הטוב ביותר, אנו עמלים ומבטיחים כי תשומת הלב המקסימאלית תהיה בפרטים הגדולים כמו גן הקטנים. המחויבות של ברא צמחים לאיכות מלווה את כל תהליך הפיתוח, הייצור, ההפצה, שירות הלקוחות והמכירה וכל זאת במטרה להעניק אך ורק את הטוב ביותר. אנו מקפידים בפרטים הגדולים כמו גם הקטנים ודואגים שכל צמח וכל חומר גלם יזכו לטיפול צמוד המשלב מקצועיות ואהבה.

 

נשמח לסייע בכל שאלה | שרות לקוחות: 1-700-500-154


 תהליך ייצור קפסולות צמחי מרפא    פורמולות צמחי מרפא מוכנות    בקרת איכות מוקפדת בייצור פורמולות צמחי מרפא    פורמולות צמחי מרפא