ייעוץ ושירות לקוחות: 1-700-500-154

סל קניות: 0 מוצרים.

טיפול רפלקסולוגי

מאת: יעל אמסטרדם, נטורופטית מוסמכת, רפלקסולגית בכירה

הטיפול הרפלקסולוגי בקליניקת ברא-עולם צמחי המרפא מתאים למגוון רחב של בעיות רפואיות:

• עייפות, חוסר אנרגיה, תשישות
• בעיות אורטופדיות, כאבי גב, כאבי מפרקים, כאבים בכפות הרגליים
• כאבי ראש כרוניים, מיגרנות, סינוסיטיס
• מתח נפשי, לחץ
• עצירות כרונית, מעי רגיז, צרבות, גזים, עיכול לא תקין
• בעיות הורמונאליות, כאבי מחזור, תסמיני גיל המעבר
• בעיות שינה
• קשיי נשימה


לקביעת תור ומידע נוסף: 1-700-500-154


מהי רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא שיטה לאבחון, טיפול ומניעה טבעית של מחלות על ידי עיסוי ומגע בכף הרגל. המילה "רפלקסולוגיה" גזורה מהמילה האנגלית (Reflection) שמשמעותה "השתקפות", ומן המילה "רפלקס" התומכת בכוונה כי על ידי לחיצות באזורים מסויימים בכף הרגל ישנה תגובת שרשרת המשפיעה על איברים שונים בגוף.
כף הרגל היא למעשה מפה מוקטנת ומדויקת של הגוף האנושי שעליה מיוצגים כל אחד ואחד מאיבריו והיא משקפת מהימנה את מצבנו האישי והפיזיולוגי.
מלבד ההיבט הפיזי של הגוף, ניתן באמצעות הטיפול בכף הרגל לזהות גם דפוסים הקיימים אצל האדם בתחום הרגש והחשיבה. תפיסת היסוד של הרפלקסולוגיה רואה באדם מכלול שלם שמורכב מגוף, רוח ונפש ועל כן יש להתייחס למכלול זה בכל טיפול.
הטיפול בכף הרגל מורכב ממספר שלבים- לאחר תשאול המטופל וההיכרות עימו מתבונן המטפל בכף הרגל וקורא את הסימפטומים השונים הניתנים לראייה, כגון מבנה האצבעות, צבע העור, חריצים וכתמים.
לאחר מכן מגיע שלב העיסוי. בשלב זה, באמצעות הלחיצות והמגע, ניתן להבחין בסימפטומים שאינם נגלים לעין, המורים על מחלה או כל מצב אחר של חוסר איזון בגופו של המטופל.
הרפלקסולוגיה היא טיפול שמטרתו לעבוד יחד עם האדם ולחזק את יכולת הריפוי הטבעית הטמונה בגופו. באמצעות הבאת הגוף למצבו האופטימאלי, כפי שקורה בטיפול, מתחוללים תהליכים רצויים בגוף כמו שיכוך כאבים, וויסות עצבי טוב יותר ושיפור בחיוניות האיברים. הטיפול גם מסייע בהמרצת מחזור הדם, חיזוק המערכת החיסונית, הגברת חילוף החומרים וניקוי הגוף מרעלנים.

 יש לך שאלות נוספות? נשמח לספק ייעוץ ראשוני חינם 1-700-500-154    


 קליניקת מומחים ברא-עולם צמחי המרפא  טיפולי רפלקסולוגיה  קליניקת מומחים לנטורופתיה ורפואת צמחי מרפא