ייעוץ ושירות לקוחות: 1-700-500-154

סל קניות: 0 מוצרים.

פיטותרפיה | רפואת צמחי מרפא

מהי רפואת צמחי מרפא?
רפואת צמחי מרפא הנה הרפואה העתיקה בעולם והבסיס לרפואה המודרנית בת זמננו. ברור הוא, כי מירב התרבויות האנושיות אשר חיו וחיות על פני כדור הארץ, עשו ועדיין עושות שימוש נרחב בעולם הצומח על מנת לייצר תרופות למחלות שונות. רפואת צמחי מרפא הנה רפואה ייחודית מסוגה, אשר במסגרתה נעשה שימוש מדויק בצמחי מרפא, על מנת להביא את השינוי המיוחל במצב הפיזיולוגי או הנפשי של המטופל. המומחה ברפואת צמחי מרפא, מאבחן את מצבו של המטופל באמצעות תשאול, קריאה של בדיקות מעבדה, חו"ד של רופאים ומטפלים נוספים וע"פ הצורך, גם באמצעות בדיקה פיזיולוגית כללית. ברוב המקרים, לאחר אבחון מקיף, ירכיב המטפל "פורמולה" אישית המורכבת מצמחי מרפא וע"פ הצורך, ירשום מוצרים נוספים המתאימים לתוכנית הטיפול שנקבעה.

מהי הכשרתם של מטפלים מומחים ברפואת צמחי מרפא?
המומחה ברפואת צמחי מרפא משלים מסלול לימודים אינטנסיבי אשר אורכו 4 שנים. מסלול לימודים אינטנסיבי זה, כולל בין השאר לימודי תזונה קלינית, התמחות מעמיקה בסוגי הצמחים השונים והתאמתם המדויקת לכל מצב ומצב. עם סיום לימודיו, משלים המטפל שנת התמחות אשר כוללת התמחות ספציפית בתחום רפואת צמחי מרפא.

האם רפואת צמחי מרפא משתלבת עם תחומי טיפול נוספים?
התשובה לכך היא "בהחלט כן"! רפואת צמחי מרפא היא "רפואה תומכת" אשר פועלת לחזק את מערכות הגוף השונות וזאת על פי הצורך הספציפי הנובע ממצבו של המטופל. כרפואה תומכת, ניתן לשלב את הטיפול ברפואת צמחי מרפא עם טיפולים הניתנים על ידי רופאים ומטפלים כאחד. עם זאת, במידה והמטופל נמצא בתהליך טיפולי נוסף עליו לדווח למומחה ברפואת צמחי מרפא אודות הטיפול הנוסף וכמובן, לעדכן את גורמי הטיפול הנוספים אודות הטיפול ברפואת צמחי מרפא.

מטפלי הקליניקה של ברא-עולם צמחי המרפא, ישמח ע"פ הצורך, לשתף פעולה עם גורמי טיפול מקצועיים וכל זאת לרווחת המטופלים. לברא – עולם צמחי המרפא שני מרכזים טיפוליים המתמחים ברפואה טבעית ככלל וברפואת צמחי מרפא בפרט. המרכזים הטיפוליים השוכנים בלב תל אביב לנוחיותם של תושבי הדרום והמרכז ובקיבוץ הזורע לנוחיותם של תושבי הצפון, מעניקים לקהל הרחב אפשרויות טיפול מקצועיות באווירה נינוחה ואישית.

צוות המטפלים המנוסה בראשותם של שרון קוצר ולילך נהרי, נהנה מניסיון טיפולי רחב ומאחוריו הצלחות טיפוליות רבות במהלך למעלה מעשור שנים. צוות המטפלים, עומד לרשות המטופלים ומעניק מעבר לטיפול עצמו, אוזן מקצועית קשובה ויחס אישי וחברי. בנוסף לטיפולים הניתנים במסגרת המרכזים, ניתן לפנות לצוות המטפלים באמצעות טופס הייעוץ האישי שבאתר. באמצעות המידע שבטופס הייעוץ האישי יכולים המטפלים במקרים מסוימים, להמליץ על טיפול ראשוני וזאת בטרם הגיע מועד הפגישה.

 

  מדף פורמולות צמחי מרפא בחנות     סניף ראשי - עולם צמחי המרפא - דיזנגוף 132 תל אביב    פורמולות צמחי מרפא