ייעוץ ושירות לקוחות: 1-700-500-154

סל קניות: 0 מוצרים.

הטיפול הנטורופתי | 3 צעדים לבריאות שלמה

הטיפול בקליניקת המומחים ברא -עולם צמחי המרפא מבוסס על הגישה המובילה כיום בתחום הרפואה הטבעית – הנטורופתיה. מטרת הטיפול, בגישה הנטורופתית, היא יצירת תהליך הבראה וריפוי אשר מחזיר לגוף את איזונו הטבעי ואת יכולתו לסייע בתהליך הריפוי עצמו. הנטורופתיה היא תחום רפואי מוכר ופופולארי המבוסס על אלפי מחקרים מדעיים [Evidence Based Medicine] וידע רב שנים.

צעד ראשון – אבחון מקיף ויסודי וקבלת אבחנה מקצועית
במסגרת הפגישה הראשונה מתבצע תשאול מעמיק ויסודי המבוסס על פענוח בדיקות רפואיות לקבלת האבחנה הנטורופתית המקצועית. (נטורופת מוסמך הוא בעל הכשרה לפענוח בדיקות מעבדה ובדיקות קונבנציונליות שונות העוזרות באבחנה הסופית) האבחון לפי הנטורופתיה הוא אינדיווידואלי, כלומר, שני אנשים הסובלים מאותה בעיה יקבלו תכנית ריפוי שונה, בהתאם למצבם. מבנה אופייני של תשאול נטורופתי כולל התייחסות מקיפה לכל תחום בחיי המטופל בדגש על היבטים תזונתיים, הרגלי חיים שונים, היסטוריה רפואית אישית ומשפחתית, חשיפה למתח ולחצים, חשיפה לרעלנים מהסביבה, רגישויות שונות במערכות הגוף ועוד. רובה המכריע של הפגישה הראשונה מוקדש לאבחון היסודי ועל בסיסו מתקבלת אבחנה והסיבות הרפואיות העומדות בשורש המצב הבריאותי והתלונות של המטופל.

צעד שני – בניית תכנית טיפול וריפוי מפורטת
לאחר התשאול היסודי וקבלת האבחנה הרפואית, בונה הנטורופת תכנית טיפול וריפוי מלאה הכוללת התייחסות ממוקדת לשורש הבעיה הרפואית. התכנית הטיפולית מורכבת בעיקרה ממרכיבים טבעיים בלבד מתחומי התזונה, צמחי המרפא, ותוספי התזונה. בנוסף, במידת הצורך, מכילה תכנית הריפוי לימוד טכניקות הרפיה, גופנפש ופעילות גופנית רצויה. תכנית הטיפול נבנית בצורה אישית וייחודית לכל אדם.

צעד שלישי – ביצוע מעשי של תכנית הריפוי לצד ליווי אישי
המטופל מתחיל את תהליך הריפוי ביישום ההמלצות שניתנו וכל זאת בליווי צמוד ואישי לכל אורך התהליך, בכל שאלה, קושי או צורך אחר. המטפל האישי עומד לרשות המטופל בכל עת על מנת לתמוך ככל האפשר בתהליך הריפוי ולאפשר הצלחה מקסימלית בריפוי.

 יש לך שאלות נוספות? נשמח לספק ייעוץ ראשוני חינם | טופס התייעצות אישי | ייעוץ מהיר:1-700-500-154


 קליניקת מומחים ברא-עולם צמחי המרפא  טיפול נטורופתי  קליניקת מומחים לנטורופתיה ורפואת צמחי מרפא