ייעוץ ושירות לקוחות: 1-700-500-154

סל קניות: 0 מוצרים.

תקני איכות ניהול וייצור

על מנת לספק בידך את המוצר הטוב ביותר, הציבה חברת ברא את איכות מוצריה בראש סדרי העדיפויות. מחויבים להצהרת איכות ברורה ובלתי מתפשרת, ישנה הקפדה ותשומת לב מרובה לאיכותו של כל מוצר ומוצר. כל תהליכי הייצור מבוקרים על פי תקני איכות וניהול בינלאומיים ומיוצרים ברישיון משרד הבריאות.

טכנולוגיית המיצוי השלם
שיטת המיצוי השלם
דרכם של צמחי המרפא, מן השדה ועד הבקבוק, דורשת עיבוד מינימליסטי, מיומן, מדויק ומקצועי. על מנת לשמר את הארומה, הטעם והחומרים הפעילים כל צמח וצמח, פיתחנו ב- ברא שיטת מיצוי ייחודית אשר משמרת את התכונות החיוניות והטבעיות כפי שהן נמצאות בצמח עצמו. שיטה זו נקראת "שיטת המיצוי השלם".
 
תו תקן
תקן ניהול מערכות בטיחות המזון (HACCP)
HACCP הינו תו תקן בינלאומי מתחום המזון. התקן הינו מערכת המתמקדת במניעת סיכונים באמצעות ניתוח תהליך, זיהוי הסיכונים האפשריים (hazards), והגדרה של נקודות בקרה (control point) בכדי למנוע ממוצרים שאינם בטוחים להגיע לשוק.
 
תו תקן ייצור
תקן ניהול מערכת איכות
9001 ISO הינו תקן בין לאומי המגדיר דרישות לניהול מערכת איכות. עמידה בדרישות התקן מעידה כי הארגון: מסוגל לספק באופן עקבי מוצר העומד בדרישות הלקוח ובדרישות תחיקתיות ישימות. חותר להגביר את שביעות רצון לקוחותיו באמצעות יישום אפקטיבי של מערכת האיכות בארגון, מיישם תהליכים לשיפור מתמיד.
 
תו תקן איכות
תקן ניהול מערכות בטיחות המזון
כיום הצרכנים מודעים לנזקים העלולים להיגרם מצריכת מזון שאינו בטיחותי. יישום של מערכת בטיחות מזון, מבטיח שהארגון עושה ככל יכולתו להפחית את הסיכוי כי אנשים ייפגעו מהמוצרים שהוא מספק. תקן ISO 22000 כולל בתוכו את דרישות ה- HACCP ודרישות חדשות כגון הגדרת תוכנית דרישות קדם (PRP (Pre- Requisite Program
 
 
 
כשרות חתם סופר
תעודת כשרות חתם סופר
כל מוצרי החברה, סביבת הייצור, חומרי הגלם ותהליכי העבודה מאושרים על פי חוג חת"ם סופר.
 
תנאי ייצור נאותים
תקן תנאי ייצור נאותים
GMP הינו מערכת איכות המבקרת את מערך הייצור והבדיקה של התעשייה הפרמצבטית, המזון והמכשור הרפואי. אלו הקווים המנחים את שלבי הייצור והבדיקה המשפיעים על איכותו של המוצר הסופי במטרה להבטיח את איכותו של המוצר הרפואי על מנת לשמור על בריאותו של הצרכן הסופי.
 
מיוצר בישראל מיוצר בישראל
כל מוצרי החברה מיוצרים בישראל. מפעל ברא צמחים ממוקם ביוקנעם והוא מהמתקדמים מסוגו בעולם בייצור תמציות וצמחי מרפא.