ייעוץ ושירות לקוחות: 1-700-500-154

סל קניות: 0 מוצרים.

צמחי מרפא ברפואה המסורתית

איך התגלו תכונות המרפא של הצמחים ?
צמחי המרפא התגלו על ידי ניסוי ותהיה של אלפי דורות. תהליך הגילוי כלל מעקב אחרי אזור הגידול של הצמחים, טעמם, בעלי חיים הניזונים מהצמח, ועל ידי תחושות אינטואיטיביות (שמאניות) שסייעו לגלות את תכונות ואופי הצמחים. לאורך כל ההיסטוריה האנושית טיפלו צמחי המרפא במיליארדי אנשים לאורך אלפי שנים. עם ההתפתחות התרבותית התחיל תיעוד מסודר של אותו ידע רפואי והתחילו להיכתב ספרי הרפואה שהם הבסיס לכל הרפואה המודרנית בת זמננו.

כיצד צמחים מרפאים ?
רפואת הצמחים היא רפואה חיה, דינאמית ומתעדכנת. לכל צמח תכונות אופי "צמחיות" שונות ומיוחדות. כל צמח מכיל מאות רכיבים שונים המתחברים יחד באופן מושלם ויוצרים השפעה טיפולית המחזקת ומחדשת את תפקודם של מערכות, איברים ורקמות בגוף האדם.

במה שונים צמחי מרפא מצמחי מאכל ?
צמחי המאכל עשירים ברכיבים תזונתיים ראשוניים, החיוניים לתזונה האנושית כגון: פחמימות, חלבונים ושומנים. צמחי המרפא אינם עשירים באותם רכיבים תזונתיים בסיסיים לעומת זאת צמחי המרפא עשירים ברכיבים תזונתיים מיוחדים המסייעים בריפוי, חידוש וחיזוק של איברי הגוף השונים.
רכיבים צמחיים עיקריים כוללים: פיגמנטים שונים, נוגדי חמצון, שמנים נדיפים (המעניקים ריחות לצמחים), שרפים (המהווים חלק ממערכת החיסון וההגנה של הצמח), מינרלים שונים ועוד.

כיצד משתמשים בצמחים ?
צמחים ניתנים במגוון רחב של צורות שימוש המותאמות למצבים בריאותיים שונים:

תמציות נוזליות (טינקטורות וסירופים)
חליטות צמחים
כמוסות
משחות ושמנים
קומפרסים ואמבטיות
אינהלציות - באמצעות אדים.
באמצעות שילוב מדויק של צמחים מסוגים שונים, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ולהביא הקלה ופתרון למגוון רחב של בעיות בריאות. בנוסף, השימוש בתמציות צמחים טהורות מהווה ערך מוסף של ממש בטיפוח העור ובהשגת חיוניות ואיכות חיים.

 

צורת הטיפול בילדים מגוונת וכוללת:
עיסויים
אמבטיות
טיפות
סירופים
ילדים נוטים להגיב לטיפול באמצעות צמחי מרפא במהירות. במקרים רבים, תוצאות הטיפול בילדים חיוביות ביותר ומספקות מענה טבעי, מהיר ויעיל. במקרים רבים, ניתן להגיע לשיפור באמצעות מוצרים על בסיס צמחי מרפא, היישר מן המדף אולם חושב לקבל עצה טובה ומקצועית. במקרים אחרים, ניתן לקבל "ייעוץ מרחוק" (לינק) ולהיעזר בפורמולת צמחי מרפא אישית, אשר מותאמת במיוחד למקרה באמצעות הפרטים שמסר ההורה וכמובן, הטיפול בקליניקה, הדרך האידיאלית הכוללת תשאול מקיף, התייחסות אישית ממוקדת ומעקב על פי הצורך.

 

  מדף פורמולות צמחי מרפא בחנות     סניף ראשי - עולם צמחי המרפא - דיזנגוף 132 תל אביב    פורמולות צמחי מרפא